BOTWIZARD Dokumentace

aplikace

Chcete-li přijmout požadavek od účastníka, nastavte tento blok za bloky požadavku na data. Blok je schopen uložit požadavek do servisní databáze. Z ovládacího panelu jej můžete kdykoli zobrazit později a otevřít chat účastníka, který opustil požadavek.

Kromě toho můžete podat žádost:

  • na vaši e-mailovou adresu;
  • do vašeho chatu (oznámení v WhatsApp, Telegram nebo Viber); – Přidat do Tabulek Google.

WebHook

Když dorazí nová aplikace, všechny informace o ní, včetně vyplněných polí formuláře, budou odeslány na váš server. Další podrobnosti najdete v části pro vývojáře, článek Integrace externích systémů (odstavec Blok požadavku).

Email

Vašemu manažerovi bude zasláno e-mailové upozornění. Můžete zadat libovolný předmět dopisu, přidat do dopisu libovolný text. Navíc bude přidán odkaz na dialog pro rychlý přístup k němu.

Oznámení chatu

Robot může automaticky odeslat upozornění vašemu manažerovi, když je uložen nový tiket. Maximální počet lidí pro odeslání upozornění v jednom bloku jsou 3. Pomocí příkazu //me získáte ID chatu, kam má být upozornění zasláno.

To znamená, že svému botovi pošlete v chatu příkaz //me, bot vám odpoví speciální hodnotou (Chat ID), kterou následně vložíte do bloku Požadavky v záložce „Oznámení o chatu“.

Google Sheets

Zadejte ID tabulky a každý nový zájemce (aplikace) do ní bude automaticky přidán (na konci). Důležité:

  • je nutné, aby se Seznam, kam spadají žádosti, jmenoval "Data";
  • řetězec, který se má napsat, obsahuje: jméno posla, kontakt na účastníka, jeho jméno a poté odpovědi na otázky a na konci odkaz na chat;
  • celkový počet sloupců nesmí překročit 26 (rozsah A-Z).

Příklad

Příklad na obrázku výše pokládá uživateli 2 otázky: odkud je (město) a jeho věk. Dále budou data uložena jako Aplikace v databázi služeb.